Hier leest u artikelen van de redactie van mijnzzp.nl.
Hier leest u artikelen van de redactie van mijnzzp.nl.
di
14
sep
2010
Tags | zzp | weblog | belasting | nep | nepondernemer | oplichting
.jpg)
Wat wij u al vaker hebben gezegd, wordt nu ook bevestigd door de belastingdienst: u bent een nep ondernemer, Tja, dat is nogal wat. De belastingdienst beschouwt van de 750.000 zelfstandigen zonder personeel slechts 250.000 als echte ondernemer. De rest is geen ondernemer, en 100.000 van hen doen zelfs alleen maar alsof. U kent het wel. Een beetje verveeld kijken de hele dag.
En we hoeven u natuurlijk niet te vertellen dat u ook een oplichter bent. De 250.000 zelfstandigen die wel echt ondernemer zijn, lichten Nederland jaarlijks voor 1,8 miljard euro op. Dat is 7.200 euro per persoon. Wilt u daar wel eens mee stoppen....?
Detail: de cijfers waarop deze informatie gebaseerd is, zijn niet gepubliceerd. Gelukkig weten ze u echter wel altijd te vinden als er betaald moet worden. They do know, who you are!
Update (14/9/2010): Zzp Nederland is het nu ook zat en vraagt de belastingdienst om opheldering.
Hiervoor moet u ingelogd zijn.
do
9
sep
2010
zo, 27 nov 2011
di, 15 nov 2011
vr, 11 nov 2011
do, 10 nov 2011