Inloggen of Registreren
1.473 leden | 36 gasten Nederlandse vlag

De beste ZZP en MKB website

Dit is de weblog van Fotopersdienst Holland. Fotopersdienst Holland beheert onder andere




> Home > Weblog > Newsphoto Nederland

Bookmark naar: NuJij Bookmark naar: LinkedIn Twitter deze pagina

The Photo Academy Award 2009

wo

16

sep

2009

Dit jaar hebben 175 jonge fotografen foto’s ingezonden voor een nieuwe editie van The Photo Academy Award. In totaal werden er meer dan 2000 foto’s ingezonden en stond er een belangrijke taak voor de jury te wachten. Uit al het ingezonden werk sprak het werk van fotografe Robin de Puy de jury het meest aan.

The Photo Academy Award 2009

Robin de Puy heeft The Photo Academy Award 2009 gewonnen. Afgelopen mei studeerde zij af aan de Fotoacademie. De jury gaf aan dat zij onder de indruk was van haar doorzettingsvermogen en het niveau. Volgens de jury is de 23 jarige fotografe onmerkbaar aanwezig in de keuze van haar onderwerp en in haar aanpak. Deze “onzichtbaarheid” zou Robin tot een uitstekende fotograaf maken.

In de overall competitie waren er verder eervolle vermeldingen voor:

  • Helena van den Enden, Fotoacademie (2e plaats)
  • Pim Leenen, HKU (3e plaats)

Afgelopen vrijdag 11 september presenteerde de jury voorzitter Hans Aarsman de uitreiking van The Photo Academy Award 2009 in het Fotomuseum in Den Haag. De expositie werd door winnares Robin de Puy geopend en is te zien tot 20 september.

Reageer op dit artikel

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hiervoor moet u ingelogd zijn.

Andere artikelen in deze weblog

zo, 3 apr 2011Nederlandse vlag

zo, 3 apr 2011Nederlandse vlag

zo, 13 mrt 2011Nederlandse vlag

vr, 11 feb 2011Nederlandse vlag

Er zijn nog 71 artikelen

Lees alle artikelen.

© 2009 - 2011 | mijnzzp.nl

Powered by DWP | XHTML | CSS | RSS