Inloggen of Registreren
1.587 leden | 43 gasten Nederlandse vlag Engelse vlag Duitse vlag

Informatie over beroep Debiteurenadministratie

Ook wel genoemd Debiteurenbeheerder.

Bent u Debiteurenadministratie?

Log in om dit beroep aan uw profiel toe te voegen. Uw bedrijf wordt dan automatisch op deze pagina weergegeven.

Uw bedrijf op deze pagina?

Word gratis lid en uw bedrijf staat ook op deze pagina.

Nog meer informatie?

Wilt u meer informatie over dit beroep, zoals

Bezoek dan de Nationale Beroepengids!




> Home > Branche > Administratief Boekhouding Financieel

> Home > Beroep > Debiteurenadministratie > Informatie

Overzichtspagina | Zzp-ers gezocht | Kaart (14) | Agenda | Nieuws | Aanverwante beroepen

Wat doet een Debiteurenadministratie?

De debiteurenadministratie is een belangrijk onderdeel binnen de administratie. Debiteuren zijn klanten die een factuur ontvangen hebben naar aanleiding van een afgenomen dienst of product, en deze nog niet voldaan hebben. Dit betekent niet meteen dat de klant te laat is met betalen maar wel dat de factuur nog niet voldaan is. De meeste bedrijven hebben op de factuur een standaard termijn staan waarin een factuur voldaan dient te worden.

Er zijn veel bedrijven of particulieren die een factuur niet voldoen naar aanleiding van de eerste factuur. Het is dan ook belangrijk om meteen een tweede of derde aanmaning te verzenden wanneer een factuur niet voldaan is. Er zijn veel bedrijven die hier te laks mee omgaan, wat nare gevolgen kan hebben voor een onderneming. Als een klant echt niet betaald kan een brief van een incassobureau noodzakelijk zijn wat alleen maar extra kosten en werk betekent.

Dit is ook een van de redenen dat bedrijven een voorschot vragen of vooraf een volledige betaling verwachten van de klant. Deze bedrijven zijn waarschijnlijk door schade en schande wijs geworden, en hebben geen zin meer om steeds achter hun geld aan te moeten lopen. Nu is het niet gebruikelijk om altijd het volledige bedrag vooruit te verwachten, maar het kan soms wel beter zijn. Wanneer dit wel of niet gedaan dient te worden is volledig aan de ondernemer. Wanneer een klant niet vooraf wenst te betalen en de bedragen zijn niet al te groot dan moet men misschien maar eens goed nadenken. Eén van de vervelendste dingen als ondernemer is nog wel als mensen echt niet van goede wil zijn. Als een klant een factuur echt niet betaalt en hier moet u voor naar de rechter, dan zijn de kosten en de verloren tijd vele malen hoger. Het ergste is nog wel dat u een uitspraak krijgt waarin staat dat de klant moet betalen maar dan heeft u nog niks.

Bedrijven met dit beroep zijn vaak ook...

De leden van Mijnzzp.nl die Debiteurenadministratie zijn, hebben vaak ook de volgende beroepen.

Kaart wordt opgehaald
Log in of registreer uzelf voor meer zoekresultaten. Hier vindt u een overzicht van al deze bedrijven

Agenda

Floriade 2012 in Venlo

Meer informatie over Floriade 2012 in Venlo .

donderdag 5 april tot en met woensdag 31 oktober

B2B evenement van Noord West Vlaanderen

Meer informatie over B2B evenement van Noord West Vlaanderen.

donderdag 4 oktober tot en met vrijdag 5 oktober

PROMOTIEDAGEN NOORD NEDERLAND

Meer informatie over PROMOTIEDAGEN NOORD NEDERLAND.

dinsdag 6 november tot en met woensdag 7 november

Logistica

Meer informatie over Logistica.

dinsdag 13 november tot en met zaterdag 17 november

Masterclass Zelfstandig Ondernemen

Meer informatie over Masterclass Zelfstandig Ondernemen.

donderdag 15 november tot en met vrijdag 16 november

Nieuws

Wij hebben geen nieuws gevonden voor Debiteurenadministratie

Stel zelf een vraag over dit beroep

Er zijn nog geen vragen over dit beroep gesteld.

Hiervoor moet u ingelogd zijn.

© 2009 - 2012 | mijnzzp.nl

Powered by DWP | XHTML | CSS | RSS