Inloggen of Registreren
1.587 leden | 39 gasten Nederlandse vlag Engelse vlag Duitse vlag

Informatie over beroep Autopoetser

Bent u Autopoetser?

Log in om dit beroep aan uw profiel toe te voegen. Uw bedrijf wordt dan automatisch op deze pagina weergegeven.

Uw bedrijf op deze pagina?

Word gratis lid en uw bedrijf staat ook op deze pagina.

Nog meer informatie?

Wilt u meer informatie over dit beroep, zoals

Bezoek dan de Nationale Beroepengids!




> Home > Branche > Autobranche en Rijles

> Home > Beroep > Autopoetser > Informatie

Overzichtspagina | Zzp-ers gezocht | Kaart (7) | Agenda | Nieuws | Aanverwante beroepen

Wat doet een Autopoetser?

Een autopoetser kan (vaak) een auto nieuw doen lijken. Auto's worden in de loop van tijd dof en kunnen dan wel een goede poetsbeurt gebruiken. Het poetsen van een auto is wel wat anders dan het wassen van een auto. Bepaalde kleuren worden sneller dof door de zon zoals bijvoorbeeld de kleur rood.

Een goed poetsbedrijf zal niet alleen de lak oppoetsen maar ook andere onderdelen van de auto onder handen nemen in overleg met de klant. Eventueel kan het bedrijf ook de binnenkant reinigen wanneer dit wenselijk is. Het zogenaamde waxen van een auto wordt gedaan om de auto te beschermen tegen  weersinvloeden van buiten af. De meeste wax soorten beschermen een auto ongeveer twee maanden. De aangebrachte wax is zo glad dat het water afstoot en vuil dus minder kans heeft om zich te hechten aan de lak.

Er zijn veel mensen die er veel waarde aan hechten om hun auto netjes te hebben. Zo zijn er genoeg mensen te vinden die vanwege hun werk in een mooie schone auto willen rijden of gewoon als liefhebbers van auto's een schone auto willen rijden, zoals bijvoorbeeld oldtimer bezitters. Of dat iemand zelf zijn auto onderhoudt of het juist laat doen zal voor iedereen persoonlijk zijn. Een liefhebber van auto's kan er soms wel een heel weekend aan besteden om de auto in top conditie te houden. Iemand die doordeweeks veel op de weg is met de auto, vanwege zijn werk, zal over het algemeen eerder zijn auto wegbrengen om deze te laten poetsen.

Het oppoetsen van een auto op een goede manier is best veel werk. Eerste zal de auto goed gewassen moeten worden en volledig droog zijn. En wanneer dat gedaan is komt de poets pas. Wanneer de auto terugkomt van de poetser ziet deze er vaak weer uit als nieuw.

Na het oppoetsen van een auto met wax kan men er voor kiezen om de lak zogenaamd nog te verzegelen. Dit is nog een extra glanzende laag die aangebracht wordt. Deze laag vult alle poriën in de laklaag op waardoor deze maanden lang beschermd blijft tegen vuil en andere weersinvloeden. Een groot voordeel van deze behandeling is dat men de eerste jaren de auto niet meer in de wax hoeft te zetten.

         Reinigen exterieur van een auto:

Bedrijven met dit beroep zijn vaak ook...

De leden van Mijnzzp.nl die Autopoetser zijn, hebben vaak ook de volgende beroepen.

Kaart wordt opgehaald
Log in of registreer uzelf voor meer zoekresultaten. Hier vindt u een overzicht van al deze bedrijven

Agenda

Floriade 2012 in Venlo

Meer informatie over Floriade 2012 in Venlo .

donderdag 5 april tot en met woensdag 31 oktober

B2B evenement van Noord West Vlaanderen

Meer informatie over B2B evenement van Noord West Vlaanderen.

donderdag 4 oktober tot en met vrijdag 5 oktober

PROMOTIEDAGEN NOORD NEDERLAND

Meer informatie over PROMOTIEDAGEN NOORD NEDERLAND.

dinsdag 6 november tot en met woensdag 7 november

Logistica

Meer informatie over Logistica.

dinsdag 13 november tot en met zaterdag 17 november

Masterclass Zelfstandig Ondernemen

Meer informatie over Masterclass Zelfstandig Ondernemen.

donderdag 15 november tot en met vrijdag 16 november

Nieuws

Wij hebben geen nieuws gevonden voor Autopoetser

Stel zelf een vraag over dit beroep

Er zijn nog geen vragen over dit beroep gesteld.

Hiervoor moet u ingelogd zijn.

© 2009 - 2012 | mijnzzp.nl

Powered by DWP | XHTML | CSS | RSS